Відгуки

Відгуки

Що говорять про eAcademy наші Студенти

Про нас говорять наші вдячні студенти – лише реальні відгуки від справжніх студентів та професійних Оцінювачів.
Долучайтесь до нашої спільноти вже сьогодні та отримуйте передові знання з оцінки майна та майнових прав.

Базова підготовка

"Хочу подякувати за прекрасно організований курс дистанційного навчання з базової підготовки оцінювачів. Програма побудована грамотно, а сама система дистанційного навчання працює злагоджено. Завдяки вільному процесу навчання мені не довелося відриватися від основної роботи. Сам курс досить інтенсивний і дає достатній обсяг знань. У лекціях підібрано багато цікавого методичного та актуального матеріалу. Яким можна буде користуватися і в подальшій роботі. Деяку інформацію було важко засвоїти або зрозуміти. В цьому випадку можна було скористатися зворотним зв'язком з викладачами та організаторами курсу. Це дозволяло мені оперативно отримувати відповіді на виникаючі питання. Також на протязі всього процесу навчання постійну підтримку та допомогу отримував від Наталії Ковальської. Тестові завдання і питання допомогли більш якісно засвоїти програму. Це мій перший досвід дистанційного навчання. Але можу впевнено сказати, що навчання дистанційно прекрасна альтернатива заочній формі навчання."

Дударенко Сергій

"Інтерактивне навчання в ИКЦ АСБОУ передбачає індивідуальний, зручний для слухача графік вивчення тем лекцій. Така перевага важлива для тих, хто працює або зайнятий власною справою. Віддалене навчання заслуговує на увагу тих, хто цінує час і гроші. Це зручний спосіб отримувати знання та підвищувати рівень своєї кваліфікації. Хочу відзначити головні переваги інтерактивного навчання в ИКЦ АСБОУ : - доступність всім верствам населення; - відсутність необхідності відвідувати лекції і семінари; - комплексне програмне забезпечення; - провідні освітні технології; - індивідуальний процес навчання; - надання можливості користуватися навчальною літературою; - доступ до законодавчої і нормативно- правової бази; - індивідуальний підхід до абітурієнта, слухача та оцінювача-стажиста відповідно; - гнучкі консультації; - інформаційна підтримка з боку керівництва на протязі всього періоду навчання та стажування. Дуже приємно з вами співпрацювати. Окрема подяка Ковальській Н.М."

Левицький Андріан

Підвищення кваліфікації

"Спасибо большое - за поддержку во всем! С Вами всегда приятно работать ❤️❤️❤️❤️"

⁨Рина Тарновская

"Велике дякую за оперативність (іншого не очікувала)! За навчальний процес також ... Рекомендували колеги. Рекомендую тепер і я колегам. З пов., Олена"

Таран Олена

"Добрий день! Дякуємо за чітку та злагоджену роботу. Ви McDonald's в сфері підвищення кваліфікації! )) Ми з вами і надалі!"

Кузів Роман

"Дуже приємно, Наталія все пояснила і супроводжувала весь час курсів."

Городюк Олександр

"Дякую за організацію , з вами приємно та легко працювати!"

Коваль Людмила

"Мені подобається система навчання та проходження тестів, круглий стіл."

Леньо М.М.

"Хорошо организован процесс, получили полезную для работы информацию."

Чепуріна Олена

"Все дуже добре."

Мицьо І.В.

"Все доступно і зрозуміло. І головне - не треба витрачати час і кошти на поїздку і проживання, все працює онлайн."

Леньо Вячеслав

"Все Дуже професійно!"

Гаврилов Віталій

"Система дистанційного підвищення кваліфікації в ІКЦ АСБОУ побудована так, що попри скептичне відношення суспільства, та мене зокрема, до дистанційної чи заочної освіти, вона (система в ІКЦ АСБОУ) є досить єфективною, майже досконалою - на собі перевірив))))) А ще - це дуже зручно, особливо в умовах пандемії. Дякую організаторам."

Гой Василь

"Дуже приємно Наталія все пояснила і супроводжувала весь час курсів."

Городюк Олександр

"Дякую. Чудова організація."

Єлікпаєва Ірина

"Сподобалось, було цікаво, а головне Дуже ЗРУЧНО!!!"

Качан Вадим

"Супер."

Романюк Ю.М.

"Хотів подякувати за оновлений курс підвищення кваліфікації. Оскільки я раніше проходив його через Вас. Але результат колосальний! Нарешті підвищення було цікаве, сподобались оновлені теми."

Андросович Руслан

"Давайте какие-то интересные темы так же в виде он-лайн конференций: минимум времени куда-то выезжать, зато максимум информативности."

Карачун Олена

"Лекції читаються м'яко кажучи не всі! Були реально цікаві, це ті в яких форма викладу простіша, на реальних прикладах, а були і інші, коли відчувається що писав теоретик, складно, не цікаво, не корисно, занадто науково, але без перспективи використання на практиці. Також в темах зустрічаються відверто застарілі задачі і приклади. Бажано б їх оновити."

Садовський Олександр

"Дякую, дуже сподобалося, круглий стіл дуже інформативний."

Башинська Людмила

"Очень удобный вариант дистационного обучения, который экономит время и в то же время темы лекций нестандартны и очень позновательны."

Грачов Дмитро

"Огромное спасибо! Очень понравилась система дистанционного повышения квалификации. Теперь будем вашими постоянными клиентами (если после 01.07.20 эта профессия будет еще актуальна)"

Яремій В.

"Все сподобалось, нарешті рухаємось вперед, не треба нікуди їхати. Сподобалась література. Дякую)"

Перепада Юлія

"Мне гараздо интереснее, легче и дешевле получать повішение таким образом. Лекции написані хорошо, с учетом свежей информации. Ну а сколько при єтом єкономится времени, вообще супер. Спасибо еще раз!"

Олексій Добрянський

"Все просто отлично! Очень удобно, качество  обратной связи на уровне, на вопросы ответили... Если бы еще и повышение земли у Вас было - стала бы постоянным клиентом )) Спасибо огромное! Пришла по рекомендации и рекомендую знакомым ))"

Таран Олена