Про нас

Про Нас


Професійна підготовка оцінювачів в Україні: Навчання, Стажування, Підвищення кваліфікації

eAcademy АСБОУ

Навчальний центр ТОВ «Інформаційно-консультаційний центр Асоціації спеціалістів банківської оцінки України» здійснює професійну підготовку оцінювачів майна, а також проводить курси з підвищення кваліфікації оцінювачів.
Навчання проходить он-лайн.
Ми ведемо свою діяльність на підставі Договору про співробітництво із Фондом державного майна України.

Навчальний центр був створений у 2013 р. на базі громадської організації "Асоціації спеціалістів банківської оцінки АСБОУ".
"ІКЦ АСБОУ" був першим учбовим закладом України, що запропонував навчання в онлайн режимі, і став пілотним проектом дистанційного навчання оцінювачів, який затвердив Фонд державного майна України. Наш досвід надав нам можливість створити якісні та зручні умови для навчання. Програма курсів створена на спеціально розробленій платформі LMS, яка включає систему персональних електронних кабінетів, зберігаю всю історію клієнтів та відповідає всім законодавчим нормам.


Наші цінності -  повага до людей, повага до професії.

Наші переваги:

  • Зручність

Онлайн навчання ідеально підходить для сучасного процесу навчання:  матеріали лекцій доступні у будь-якому місці світу  без обмежень в часі, що дозволяє вдало поєднувати навчання з іншою діяльністю – роботою або навчанням у виші. 

  • Індивідуальність

Система навчального процесу передбачає індивідуальний підхід. Слухач має можливість самостійно  обрати необхідні спеціалізації. Він сам визначає початок та інтенсивність своїх занять  без необхідності очікування наповнення груп. Передбачена можливість оплати частинами.

  • Актуальність

Матеріали курсу написані досвідченими практикуючими оцінювачами та спеціалістами суміжних галузей та періодично оновлюються. Крім теоретичної частини, програма включає розв’язування задач та тестування. Система включає зворотній зв'язок, який дає можливість задавати питання та отримати консультації.

  • Підтримка

Підтримка слухачів курсу надається на всіх рівнях навчального процесу і після нього:

  • постійний зворотній зв'язок для вирішення організаційних питань і допомоги у роботі з програмою;
  • консультації з тематичних питань;
  • допомога в організації стажування, 
  • супроводження до кваліфікаційного іспиту;
  • подальше дистанційне підвищення кваліфікації.

Унікальна Платформа

LMS АСБОУ - Унікальна навчальна платформа, яка розроблена на основі нашого багаторічного досвіду онлайн навчання Оцінювачів. Вона має інтуїтивний інтерфейс та широкий функціонал, зберігає доступ до матеріалів після закінчення курсу. Програма дозволяє Слухачеві проходити навчання у вільний час, в будь-якому місці та з будь-якого пристрою.

Інтуітивний інтерфейс

Широкий функціонал

Зберігає доступ до матеріалів курсу

Свобода в часі на начання

Конференція Оцінювачів Одеса

Наші Викладачі