Про нас

Про Нас


Професійна підготовка оцінювачів в Україні: Навчання, Стажування, Підвищення кваліфікації

eAcademy АСБОУ

Учбовий центр ТОВ «Інформаційно-консультаційний центр Асоціації спеціалістів банківської оцінки України» проводить професійну підготовку оцінювачів України у онлайн режимі з 2013 р. на підставі Договору про співробітництво із Фондом державного майна України.

Учбовий центр створений на базі громадської організації оцінювачів АСБОУ і є першим учбовим закладом України, що запропонував навчання в онлайн режимі, ставши пілотним проектом Фонду державного майна України. Наш досвід надав нам можливість створити якісні та зручні умови для навчання. Програма навчання створена на спеціально розробленій платформі LMS, яка ідеально підходить для процесу навчання, із системою персональних кабінетів та витримкою всіх законодавчих норм щодо навчання.Наші цінності -  повага до людей, повага до професії.

Саме з цього виходимо в своїй діяльності і пропонуємо:

Якість: якісні послуги і сервіс, миттєвий зворотний зв'язок, оперативне вирішення питань, всі домовленості - в термін.

Підтримку: жодне питання від вас не залишиться без відповіді, знайдемо рішення і можливості.

Співпрацю: ми відкриті всім пропозиціям.

Унікальна Платформа

LMS АСБОУ - Унікальна навчальна платформа, яка розроблена на основі нашого багаторічного досвіду онлайн навчання Оцінювачів. Вона має інтуїтивний інтерфейс та широкий функціонал, зберігає доступ до матеріалів після закінчення курсу. Програма дозволяє Слухачеві проходити навчання у вільний час, в будь-якому місці та з будь-якого пристрою.

Інтуітивний інтерфейс

Широкий функціонал

Зберігає доступ до матеріалів курсу

Свобода в часі на начання

Конференція Оцінювачів Одеса

Наші Викладачі